AcerPro

Menü
SigortaPro

DİJİTAL SİGORTACILIĞIN DÖNÜM NOKTASI

SigortaPro'da siz de yerinizi alın ve geleceğin iş modellerini şimdi yakalayın

DETAYLI BİLGİ

BANKASURANSPRO

BANKASURANSPRO

Bir bankanın ihtiyaç duyduğu tüm sigortacılık faaliyetlerini tek bir platform üzerinde ve Bankacılık sistemi ile full entegre çalışan bir ortam sunuyoruz.

DETAYLI BİLGİ

INSURTECH

INSURTECH

Insurtech ile "hasarı en aza indirecek" cihazlar geliştirilecek

DETAYLI BİLGİ

 • Bankalara Özel

  Bankasurans Platformu, online, web tabanlı ve karşılaştırmalı sigorta hizmetleri sunan bir platformdur.

  Detaylar

 • Acente ve Brokerlara Özel

  SigortaPro; sigorta sektöründe faaliyet gösteren acente, broker, banka ve diğer aracı kurumların işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebilecekleri özel bir çözüm platformudur.

  Detaylar

 • Sigorta Şirketlerine Özel

  Online Sigortacılık sektörüne yönelik yaptığımız teknolojik devrim ile özellikle Sigorta Şirketleri'nin ürünlerinin yeni bir dağıtım kanalı olan online platformlara taşınması konusunda çalışmalar yürütüyoruz.

  Detaylar

 • Özel Yazılım Çözümleri

  AcerPro, on yılı aşkın tecrübesi ile ihtiyaç duyduğunuz "özel yazılım geliştirmesinde" sizlere özel ve net çözümler sunmaktadır.

  Detaylar

Bankalara Özel

Bankasurans Platformu, online, web tabanlı ve karşılaştırmalı sigorta hizmetleri sunan bir platformdur.

Bankasurans platformları konusunda dünya liderliğine giden bir yazılım şirketi olarak, bir bankanın ihtiyaç duyduğu tüm sigortacılık operasyonlarını tek bir platform üzerinden ve Bankacılık sistemi ile tam entegre olarak çalışan bir platform sunuyoruz.

AcerPro olarak, bankaların sigorta şirketleriyle bağlantı kurmalarını kolaylaştıracak bir platform oluşturduk. “Online Bankasurans Platformu”, online, web tabanlı ve karşılaştırmalı sigorta hizmetleri sunan bir platformdur.

Online Bankasurans Platformu ile banka kullanıcıları, saniyeler içerisinde karşılaştırmalı olarak bir çok sigorta şirketinden teklif alabilir.

 • Merkezi platformdan yönetilebilirlik
 • Teklif ve Poliçe süreçlerinde hız ve kolaylık
 • Gerçek zamanlı detaylı raporlamalar
 • GatewayPro üzerinden Sigorta Şirketleri ile iletişim sağlayabilme
 • Fiyat ve teminatları karşılaştırmalı olarak PDF formatında sunabilme
 • Bankacılık sisteminiz ile entegrasyon sağlanabilme
 • Çağrı merkezi ile entegre edilebilme
 • Çapraz satış imkanı
 • Online/Offline (hybrid) teklif ve poliçe süreç yönetimi
 • Tramer, Dask, KPS, APS ve EGM ile entegrasyon
 • Manuel veya otomatik poliçe yenileme

Acente ve Brokerlara Özel

AcerPro Bilişim Teknolojileri olarak, bilişim ve yazılım alanındaki 10 yıllık birikimimiz ve alanında deneyimli kadromuz ile birlikte bir ilki gerçekleştirerek sigortacılık alanının en önemli online yazılım çözümlerinden biri olan SigortaPro Online Sigorta Platformu’nu oluşturduk ve geliştirmeye devam ediyoruz.

SigortaPro; sigorta sektöründe faaliyet gösteren acente, broker, banka ve diğer aracı kurumların işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebilecekleri özel bir çözüm platformudur. SigortaPro’nun en önemli özelliği, sigorta aracılarının teklif hazırlama ve poliçe satış işlemlerini online olarak yapabilme, teklif ve poliçeleri izleyebilme, satışlar ile ilgili rapor alabilme imkânı sağlayan web tabanlı bir platform olmasıdır.

SigortaPro sayesinde, şube veya acente kullanıcıları, poliçe işlemlerini online olarak maksimum hızla yapabiliyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar yetki sınırları dahilinde poliçe işlemleriyle ilgili gelişmiş raporları, Şube/Acente mutabakatlarını ve satış raporlarını anında görebiliyor.

 • Merkezi platformdan yönetilir
 • Teklif ve Poliçe operasyon süreçlerini kısaltır
 • Gerçek zamanlı detaylı raporlama sunar
 • GatewayPro üzerinden Sigorta Şirketleri ile iletişim sağlar
 • Fiyat ve teminatları karşılaştırmalı PDF formatında sunar
 • Call Center ile entegre edilir
 • Çapraz satış imkanı sunar
 • Online/Offline (hybrid) teklif ve poliçe süreç yönetimi sağlar
 • Tramer, Dask, EGM ile entegre çalışır
 • Yenilemeleri, manuel ya da otomatik olarak yapar
 • Poliçe Aktarımı yapar
 • Web tabanlı online platform imkanı sunar

Sigorta Şirketlerine Özel

Online Sigortacılık sektörüne yönelik yaptığımız teknolojik devrim ile özellikle Sigorta Şirketleri'nin ürünlerinin yeni bir dağıtım kanalı olan online platformlara taşınması konusunda çalışmalar yürütüyoruz.

BankasuransPro ve SigortaPro platformları ile Banka, Broker, Acenteler ve direk dijital satış kanalları sigorta şirketlerinin ürünlerini online ve karşılaştırmalı olarak kullanabiliyorlar.

Sigorta şirketlerinin B2B, B2C; Web ve Mobil uygulamaları konusunda tüm yazılım ihtiyaçlarını deneyimli kadromuz ile karşılıyoruz.

 • İnternetten Direk Sigorta Satış Web ve Mobil Uygulamaları (B2C)
 • Dijital Bankasurans Platformu (BankasuransPro)
 • Acente ve Brokerlar Platfomu (B2B)
 • Dijital Sigortacılık Platformu (SigortaPro)
 • AcerCrea Dijital Ajans Hizmetleri

Özel Yazılım Çözümleri

İhtiyaç duyduğunuz şirketinize ve sektöreler özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. Şirketinizdeki, iş hedeflerinizde beklentileriniz özel olabilir. Değişen ve gelişen sektörde işletmenize ve markanıza değer katacak hizmet sağlamayı hedefleyebilirsiniz. Uygulamanızın başka sistemlerle entegre çalışabilmesi, iş akışlarınıza göre değişmesi veya özel, detaylı derinlemesine rapor gereksinimleri gibi birçok talepleriniz olabilir.

Böyle durumlarda hazır paket programlar yetersiz kalır, yazılımınızın güvenli, hızlı, yüksek, kaliteli, performanslı ve özel bir ara yüz ile sorunsuz olarak çalışabilmesi gibi istek ve ihtiyaçlarınız sizi özel yazılım geliştirme hizmeti almaya doğru yöneltir.

AcerPro, on yılı aşkın tecrübesi ile ihtiyaç duyduğunuz özel yazılım geliştirmesinde sizlere özel ve net çözümler sunmaktadır. Sigortacılığın ve bankacılığın yanı sıra farklı sektörlere yazılım çözümleri sağlamış ve başarılı deneyimler kazanmış olan şirketimiz, ihtiyaçlarınıza net çözümler üretmek için, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en doğru, en iyi hizmeti sunar.

Birçok özel yazılım projesini bünyesinde hayata geçiren AcerPro, istenilen sistem konusunda profesyonel tecrübesi ve sınırsız donanım programlama, sınırsız platform programlama ile siz değerli müşterilerinin her zaman yanında bulunmaktadır.

Profesyonel kadromuzla, AcerPro kapsamlı ve karmaşık projeleri başarı ile sonuçlandırmıştır. Analiz, tasarım, kodlama, test ve uygulama süreçlerini en etkin biçimde izleyerek yazılım projesi ihtiyaçlarınıza profesyonelce çözümler getirmekteyiz.

YAZILIM GELİŞTİRME SÜRECİMİZ:

 • Analiz ve Projelendirme
 • Geliştirme ve Kodlama
 • Test / Sınama
 • Uyarlama
 • İşletim (Bakım / Destek)

Sektörümüzün çatı yapı kuruluşu olan Birliğimize değerli yazılım ve donanım hizmetleri sunan AcerPro’ya müteşekkiriz. Katılım bankacılığının büyümesinde bu hizmetlerin de katkısı olduğunu ifade etmek gerekir. Hem bankacılık sektörü çalışanlarına, hem akademi camiasına, hem de diğer ilgili taraflara en uygun çözüm modellerini geliştirme kapasitesini haiz olduğuna inandığımız AcerPro ile bugüne kadar çalışmaktan memnunuz.

Aydın Yabanlı

Aydın Yabanlı

Türkiye Katılım Bankaları Birliği
Kurumsal İletişim ve AR-GE Birimi Müdür Yardımcısı
www.tkbb.org.tr

AcerPro kullanarak, başta e-mail sunucumuzun spam listelerinden kurtulmasını sağlamanın yanı sıra, günün istediğimiz saatinde toplu e-mail gönderebilme, göndermiş olduğumuz e-maillere ilişkin raporlama yapma ve anket sitemi ile kullanıcılarımızın kolaylıkla anket formları oluşturabileceği bir yapıya kavuştuk. Her geçen gün kendini daha da geliştiren AcerPro ile beş yıldır birlikte çalışmaktan memnunuz.

Birol Eker

Birol Eker

Bilgi İşlem Müdürü
İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri
www.immib.org.tr

AcerPro ile uzun yıllardır birçok farklı projede birlikte çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Özellikle çalışanların samimi ve gayretli tutumları, bir hizmet sağlayıcı değil de bizim ekibin birer üyesi olduklarını düşündürüyor. Zaman içerisinde daha da büyüyeceğine ve hem müşterilerine hem de ülkemize daha büyük katma değerler sağlayacağına inanıyorum.

Hasan Laçin

Hasan Laçin

Birim Müdürü - BT Strateji ve Yönetişim Müdürlüğü
Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
www.albaraka.com.tr

Bizim gibi çoklu acentelik sistemiyle çalışan bir banka için Acerpro Sigorta Platformu birçok açıdan kolaylıklar ve avantajlar sağladı. Bankasurans kanalında karlı ve istikrarlı büyüme hedeflerimizi teknoloji ile destekleyen çözümler sunmaktadır.

Serdar Polat

Serdar Polat

Yönetici - Fon Toplama ve Yatırım Ürünleri Pazarlama Müdürlüğü
Türkiye Finans Katılım Bankası
www.turkiyefinans.com.tr

İş dünyasında başarının temel kurallarından biri doğru iş ortakları ile çalışmaktır. İş ortaklığının temelini kazan kazan ilkesi oluşturuyor ve bu ilkeyi dikkate alan şirketlerin fazlalaşması ülkemiz için önem arz ediyor. Birlikte iş ortaklığımızın ikinci yılına girdiğimiz AcerPro; iş ortağına yeni ufuklar açması ve faydalı önerilerde bulunması ile büyük bir fark yaratıyor. AcerPro’nun, finans sektörü gibi zor bir sektörde aranılan marka oluşuna her geçen gün tanık oluyorum. Hizmet kalitelerinden çok memnunum.

Can Kantar

Can Kantar

Yönetim Kurulu Başkanı
Sigortamedya Yayıncılık A.Ş.
www.sigortamedya.com.tr

ÜRÜNLERİMİZ

En teknolojik ürünlerimiz ile kapsamlı, hızlı, online ve özel yazılım çözümleri sunuyoruz.

Kurumsal

Fatih Acer

Hakkımızda

2005 yılında bilişim sektörüne adım atan AcerPro Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak, alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile özellikle dijital sigortacılık yazılımları konusunda bir çok teknolojik yeniliğin ve projenin sahibiyiz. Dijital Sigortacılık hizmetlerimizde ulusal ve uluslararası tüm şirketlere satış verimliliğini arttırmak amaçlı teknoloji danışmanlığı yapıyor ve çözümler sunuyoruz.

Dijital Sigortacılık sektöründe dünyada ciddi başarılara imza atma yolunda; yazılımsal en yeni teknoloji ve ürünleri bir arada sunarak online bankasurans, dijital sigortacılık konularında emin adımlarla büyüyoruz.

Banka, sigorta şirketi, broker, sigorta acenteleri ile dijital sigortacılık hizmetleri ve özel yazılım projeleri için 7/24 çözümler geliştiriyoruz.

Sigortacılık dışındaki sektörlerle de yakından ilişkiliyiz, web ve mobil projeler, özel yazılım projeleri, dijital çözümler sunuyoruz.

Yönetim Mesajı

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız , çalışanlarımız, Alanında Dünya’nın lider teknoloji şirketi olarak, büyük kararlılıkla, çok çalışarak, yenilikler üreterek ulusal ve uluslararası arenada hizmetlerimizi genişletmeye devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Fatih Acer
AcerPro Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon - Misyon

Misyonumuz
Sigorta sektörü başta olmak üzere ulusal ve uluslararası firmaların dijital transformasyonunu sağlayarak, en yenilikçi hizmetleri, alanında uzman ekipler ile sürdürülebilir bir şekilde sunmak.

Vizyonumuz
Bankasurans ve dijital sigortacılık alanlarında dünya lideri yazılım şirketi olmayı hedefliyoruz.

REFERANSLARIMIZ

İş ortaklarımızın memnuniyeti en iyi referansımızdır. Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten memnuniyet duyarız.